Clicky

راهنمای سایت ساز وبزی

دلایل مهم انتخاب وبزی

وبزی یک پلتفرم طراحی سایت کاربر پسند و رایگان است. ما به کاربران خود کمک می کنیم تا سایت های جذاب و حرفه‌ای را بدون نیاز به کدنویسی و دانش فنی طراحی کنند و به راحتی آن را ویرایش و به روزرسانی کنند، علاوه بر این، سایت‌های طراحی شده در وبزی می‌توانند از لحاظ موتورهای جستجو بهینه باشند.

طراحی بدون نیاز به دانش فنی

ویرایشگر وبزی به شما این امکان می‌دهد که سایت خود را همانطور که می‌خواهید با استفاده از روش کشیدن و رها کردن ساده (Drag & Drop) ایجاد کنید. کافیست آیتم‌هایی را که می خواهید اضافه کنید (تصاویر ، متن ، فرم های تماس و غیره) انتخاب کنید و آنها را به مکان موردنظر در سایت خود بکشید. همچنین می‌توانید یک قالب خالی ایجاد کنید و  طراحی‌هایتان را از ابتدا انجام دهید.

چهارده روز تست رایگان

هزینه ساخت و نگهداری وب سایت با کمک یک برنامه‌نویس، بسیار هزینه‌بر است. ویرایشگر وبزی به گونه‌ای طراحی شده است که هر کسی حتی بدون دانش فنی با داشتن یک رایانه بتواند وب سایت خود را به صورت رایگان طراحی کند و این امکان را به کاربران می‌دهد تا 14 روز ویرایشگر وبزی را تست کنند، سایت خود را طراحی کنند و قابلیت‌های وبزی را بسنجند.

وبزی سایت‌سازی در تمامی زمینه های کاری

وبزی دارای تنوع بالایی از قالب‌هاست که کاربردهای مختلفی را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید سایتتان را با استفاده از بسیاری قابلیت‌های وبزی از جمله فروشگاه آنلاین، چند زبانه بودن سایت، ابزارهای مارکتینگ، سئوپذیری و... به طور خاص طراحی کنید.

 

 

 

نیاز به راهنمایی دارید؟

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

تماس با ما