Clicky

 راهنمای وبزی

چطور کوپن تخفیف ایجاد کنم؟

 

آموزش

منظور از کوپن تخفیف و یا کد تخفیف ، کدی است که شامل حروف یا اعداد است که مصرف کنندگان می توانند در سبد خرید یا صفحه پرداخت در یک کادر وارد کنند تا تخفیف در خرید آنها محاسبه شود. شما این قابلیت را دارید که برای مشتری های خود کد تخفیف ایجاد کنید.

برای این که بتوانید کد تخفیف ایجاد کنید ابتدا باید وارد پنل مدیریتی خود شده و سپس وارد مدیریت فروشگاه شوید.

 

 

بعد از ورود با صفحه ی زیر مواجه می شوید. از منو سمت راست گزینه تخفیفات را انتخاب نمایید.

 

 

در قسمت تخفیف ها،  روی گزینه ی افزودن کوپن جدید کلیلک کنید تا بتوانید یک کوپن تخفیف برای مشتری های خود بسازید.

 

 

زمانی که شما گزینه ی افزودن کوپن جدید را انتخاب کنید یک صفحه به صورت زیر برای شما باز میشود که باید اطلاعات کد تخفیف خود را در اینجا وارد نمایید.

 

 

در ابتدا باید برای کوپن تخفیف خود یک نام انتخاب کرده و سپس در فیلد کد کوپن یک کد به دل خواه برای کوپن خود قرار دهید.

 

 

شما می توانید به صورت در صد یا قیمت کد تخفیف خود را ایجاد کنید . پس فیلد را با توجه به نیازتون به تومان یا درصد تغییر دهید و مقدار دهی نمایید.

 

 

برای سفارشاتی که از کد تخفیف استفاده میکنند شما می توانید ارسال رایگان داشته باشید. برای این امکان کافیست که دکمه ی ارسال رایگان را روشن نمایید.

 

 

برای شما این امکان وجود دارد که تعیین کنید کدتخفیف روی تمامی محصولات است یا حداقل میزان سفارشی را تعیین کنید تا کد تخفیف برای سفارشات بیشتر از آن میزان عمل کند.

 

 

امکان استفاده ی نامحدود از کد تخفیف را دارید ولی می توان استفاده ی نا محدود را محدود کنید. یعنی مقدار مشخصی را بزارید که فقط آن مقدار سفارش بتوانند از کد تخفیف استفاده کنند. مثل مواقعی که میگویند 10 خرید اول از تخفیف برخوردارند در نتیجه خرید 11 ام شامل تخفیف نمی شود.

 

 

تعداد استفاده از کد تخفیف را برای هر کاربر مشخص کنید. هر کاربر تعداد دفعات مشخصی از کد تخفیف می تواند استفاده کند که این تعداد را باید شما تعیین کنید  و یا در استفاده از کد هیچ محدودیتی نداشته باشد و برای استفاده ی نامحدود کاربران از کد کافیست که دکمه ی آن را روشن نمایید.

 

 

و در آخر این قابلیت وجود دارد که برای کد های تخفیفی که ایجاد کردید زمان استفاده تعیین کنید. مشخص کنید هر کد از چه تاریخ و ساعتی شروع و تا چه تاریخ و ساعتی به پایان می رسد .

 

 

زمانی که اطلاعات کوپن تخفیفتان را تکمیل کردید باید در آخر صفحه دکمه ذخیره را بزنید تا کوپن تخفیفی ایجاد شده در مدیریت فروشگاهتان ذخیره شود.