Clicky

 راهنمای وبزی

چطور به فروشگاه محصول اضافه کنم؟

 

در قسمت مدیریت پنل، گزینه فروشگاه دارای یک قسمت به نام "مدیریت فروشگاه"  می باشد. با کلیک بر روی آن سه گزینه روبرو را میتوانید مشاهده فرمایید.

افزودن محصول جدید:

 

 

با کلیک کردن بر روی این گزینه وارد صفحه روبرو خواهید شد. برای اضافه کردن یک  محصول، در اولین اقدام می توانید یک یا چندیدن عکس از محصول را وارد کنید. سپس "عنوان" محصول را اضافه کرده و اگر ربان خاصی (بطور مثال محصول جدید، تخفیف ویژه و ...) مدنظر دارید در قسمت ربان بنویسید. و هر توضیحی که می خواهید با محصول مورد نظر نمایش داده شود را در قسمت بعد اضافه نمایید.

(اسکرول کرده و به گزینه های پایین تر بیایید)

 

اطلاعات اضافه را طبق توضیح  بنویسید. در قسمت قیمت گذاری قیمت اصلی را وارد کنید و در صورت حراج بودن محصول از دو گزینه دیگر استفاده کنید. (حراج برنامه ریزی شده به معنی حراج ها ی درصدی می باشد. درصد حراج را اضافه کنید قیمت بعد از حراج را برای شما محاسبه میکند.) و در قسمت بعدی موجودی، کد کالا، بارکدها و وزن را می توانید اضافه کنید.

 

 

(اسکرول کنید و پایین تر بیایید)

با فعال کردن گزینه پیگیری موجودی می توان  تعدادموجود در انبار را وارد کردتا بعد از اتمام  موجودی شما به صورت خودکار محصول به حالت  موجود نیست تغییر نماید.در قسمت مشخصات  محصول شما می توانید بسته به نوع محصولتان ویژگی های خاصی را در نظر بگیرید و اضافه کنید،قسمت مشخصات می توان مشخصات محصول را نوشت مثلا مواردی مانند نوع پردازنده،نوع صفحه نمایش و... را برای یک لپ تاپ می توان وارد کرد. و آخرین قسمت، گزینه های محصول شما مانند رنگ و سایز و .... است که با این گزینه می توانید به کاربران خود تعداد رنگ ها و انواع سایز ها را اطلاع رسانی کنید.  در صورتی که که کالای شما با توجه به چند گزینه تغییر می کند از این قسمت استفاده شود به عنوان مثال برای لباس رنگ بندی و سایزبندی باید در نظر گرفته شود. همچنین می توان برای هر ترکیب قیمت و ... متفاوتی در نظر گرفت.

 

در گوشه سمت راست شما انواع دسته بندی ها (جلوتر توضیح داده می شود)  و گزینه های دیگر را مشاهده می فرمایید. "نمایش در فروشگاه" را می توانید فعال و غیر فعال نمایید. اگر "محصول ویژه" است در این قسمت ستاره دارش کنید. و تاریخ انتشار محصول را مشخص کنید.

در قسمت بهینه سازی موتور جستجو(سئو) توضیح هایکامل را بدهید تا شما را به راحتی بیایند. و در گوشه سمت چپ شما شاهد کاتالوگ هستید.با انتخاب گزینه محصولات می توانید همه محصولات خود را ببینیدوبا انتخاب گزینه دسته ها می توانید  دسته بندی ها را مدیریت کنید.و اگر برچسب های خاصی دارید در این  قسمت اضافه کنید.برچسب ها در صفحه محصول اضافه می شود و در منوی  برچسب فقط برچسب های موجود را نشان می دهد و می توان پاک کرد.