Clicky

 راهنمای وبزی

چطور به سایت منو اضافه کنم؟

 

 

 

یکی از مهم ترین گزینه های مورد استفاده در طراحی سایتتان گزینه منو است. شما می توانید تمامی دسته بندی ها را از طریق منو به راحتی و بسیار مرتب طراحی کنید.

منو ها به سه قسمت منو های شما که درواقع همه منو هایی  که شما طراحی کرده اید و یا منو های پیش فرض را تغییر داده اید در این لیست قرار میگیرد.

منو های افقی و منو های عمودی و منو های شما

بعد از انتخاب هرکدام ازین منو ها با شش گزینه مختلف که در تصویر زیر مشاهده میکنید روبرو می شوید. هرکدام ازین گزینه ها در ادامه توضیح داده می شوند.

   *بسط دادن و انیمیشن همانند گزینه های قبلی است.*

در قسمت مدیریت منو شما می توانید تعداد آیتم های خود را مدیریت کرده به این صورت که هر تعداد آیتمی که میخواهید اضافه یا کم کنید،

هرکدام از آیتم ها را ویرایش یا حذف کنید و البته در همین قسمت آیتم ها را جابجا کنید و هر آیتمی را در موقعیت دلخواه قرار دهید.

 حذف آیتم ویرایش 

 طراحی منو:

در این قسمت باز هم مانند طراحی گزینه های دیگر شما می توانید منو خود را تغییر دهید.

 

 سفارشی سازی منو:

در سفارشی سازی منو همه گزینه ها مانند سفارشی سازی باکس عمل میکند. اما دو گزینه مختلف هاور به معنی طرح آیتم ها بعد ازحرکت موس بر روی منو و  کلیک یعنی طرح آیتم ها بعد از کلیک شدن به این سفارشی سازی اضافه شده است.

این دو گزینه شامل رنگ آمیزی و تغییر طرح متن هستند.

       

 تنظیمات منو:

 در قسمت اول تنظیمات :

نوع منو را مشخص می کنید.

تراز بندی متن را انتخاب نمایید.

و متن زیر منو را هم تراز بندی می کنید.

قسمت دوم تنظیمات:

جهت نمایش آیتم ها ی منو را مشخص می کنید. میتوانید با آیتم ها کل منو را پر کنید و یا همه آیتم های یک منو را هم اندازه کنید. و در آخر می توانید مدل باز شدن زیر منو را خودتان انتخاب کنید.