Clicky

 راهنمای وبزی

چطور تنظیمات صفحه رو تغییر بدم؟

 

 تنظیمات صفحه - قسمت پس زمینه

بعد از کلیک کردن بر روی گزینه تنظیمات صفحه باکس  مقابل برای شما باز می شود. اولین گزینه "پس زمینه" است که اطلاعات پس زمینه سایت خودتان را طبق  گزینه های داده شده میتوانید تغییر دهید. از جمله: تغییر عکس پس زمینه سایت،رنگ پس زمینه، و افکت اسکرول که دارای سه گزینه هیچ(عکس پس زمینه با  اسکرول جابجا میشود)، ثابت، و پارالاکس(کمی جابجایی) است. و البته موقعیت تصویر راطبق فلش های مشخص شده میتوانید تغییر دهید.

 تنظیمات صفحه - اطلاعات

در این قسمت اطلاعات صفحه شما از جمله نام صفحه را به شما میدهد. برای مثال: این صفحه، صفحه نخست است.  در این قسمت می توان صفحه نخست (صفحه ای که در ابتدا وارد کردن ادرس سایت نمایش داده می شود) را تعیین کرد.

 تنظیمات صفحه - چیدمان

همانطور که مشاهده می کنید چیدمان وب سایت به دو صورت استاندارد و بدون سربرگ و پانوشت تقسیم بندی شده است.اگر در طراحی سایت شما  صفحه ای بدون سربرگ و پانوشت وجود دارد باید ازین گزینه استفاده نمایید.در حالت استاندارد یک هدر و فوتر در ان صفحه قرار میگیرد و در حالت دوم صفحه بدون هدر و فوتر خواهد بود.

 تنظیمات صفحه - سئو

در این قسمت چند گزینه بسیار ساده وجود دارد که شما با پر کردن این گزینه ها به سایت خود کمک میکنید. اولین گزینه "عنوان صفحه در موتورهای  جستجو" است. هر عنوانی که دوست دارید شما را پیدا کنند وارد نمایید. دومین گزینه "توضیحات صفحه چیست؟" توضیحاتی منظور توضیحاتی هست که گوگل هنگام نمایش سایت شما نشان می دهدآخرین گزینه "آدرس صفحه چیست" طبق قوانین آدرس گذاری آدرس مورد نظر خود را در اینجا اضافه می نمایید. یک گزینه "مخفی کردن این صفحه از موتور های جستجوگر" وجود دارد که درصورت نیاز از آن هم استفاده می نمایید.