Clicky

 راهنمای وبزی

چطور تنظیمات سایت رو تغییر بدم؟

 

چطور تنظیمات سایت رو تغییر بدم؟

در قسمت تنظیمات اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را باید وارد کنید. برای این کار ابتدا باید وارد پنل مدیریتی خود شوید و سپس گزینه ی تنظیمات را انتخاب نمایید.

 

 

زمانی که وارد صفحه تنظیمات می شوید. در بخش اول شما باید اطلاعات سایت خود را وارد نمایید. باید مشخص کنید که وبسایت شما در چه زمینه ای فعالیت میکند و هدف وبسایت شما چیست.

 

 

بعد از پر کردن اطلاعات سایت باید بخش اطلاعات پایه سایت را تکمیل کنید. در اطلاعات پایه ، ابتدا نام سایت خود را می نوسید و در قسمت درباره ی وبسایت، توضیحات مختصری درباره ی وبسایت خود می نویسید. در این بخش شما میتوانید لوگو و یا آرم سایت خود را وارد کنید و همچنین میتوانید تصویر فاویکون( تصویر کوچک ای است که کنار آدرس سایت شما در مرورگر نشان داده می‌شود) را هم قرار دهید.

 

 

بعد از پر کردن اطلاعات پایه باید اطلاعت مربوط به کسب و کارتان را تکمیل نمایید. اطلاعات کسب و کار اطلاعاتی هستند که از طریق آنها مردم بدانند که چگونه می توانند با کسب و کار شما تماس بگیرند.
این اطلاعات پست الکترونیکی ، تلفن و آدرس شماست.

 

 

قسمت بعدی پنل اس ام اس شماست. در صورتی که وبسایت شما به پنل اس ام اس نیاز دارد، اطلاعات این بخش را تکمیل نمایید.

 

 

بخش بعدی شما پیغام ها است. در اینجا پیغام هایی را که برای کاربر ارسال میکنید را تعیین کنید. مثل پیام خوش آمدگویی . البته باید پنل اس ام اس داشته باشید.

 

 

قسمت آخر تنظیمات مربوط به گوگل است .در این قسمت کدهایی که مربوط به گوگل وبمستر تولز و گوگل آنالیتیکس را باید قرار دهیم. گوگل آنالیتیکس ابزاریست که گوگل در اختیار وبسایت ها میگذارد صاحبان وبسایت ها بتوانند آمار بازدید از وبسایتشان را مشاهده کنند. و گوگل وبمستر ابزاری است برای کمک و راهنمایی مدیران سایت برای افزایش کیفیت وبسایتشان و یا فروشگاه آنلاینشان میباشد.