Clicky

 راهنمای وبزی

شروع کار با وبزی

اول از همه از شما کاربران عزیز تشکر می کنیم که سایت ساز وبزی را برای طراحی سایت حرفه ای خود انتخاب کردید و به شما این اطمینان را می دهیم که هر ایده ای در ذهنتان دارید می توانید با وبزی پیاده کنید. 

شروع کار با ویرایشگر وبزی

وبزی یک سایت ساز است که به کمک آن می توانید یک سایت مطابق سلیقه و نیاز خود طراحی کنید. هر آیتمی که بخواهید می توانید به صفحه اضافه کنید. 

 

اضافه کردن آیتم ها

وبزی المان های بسیاری را برای شما فراهم کرده تا آن ها را در صفحه قرار دهید و یک سایت زیبا بسازید. اضافه کردن عکس، متن، اشکال مختلف، دکمه، گالری و آیتم های دیگر به راحتی در وبزی انجام می شود. روی دکمه « افرودن» سمت راست صفحه کلیک کنید و هر چه می خواهید انتخاب کنید.

 

شخصی سازی آیتم ها 

متناسب با ایتمی که به صفحه اضافه می کنید قابلیت های شخصی سازی خاصی برای شما فعال می شود. مثلا اگر یک عکس به صفحه اضافه کرده باشید، می توانید آن را با عکسی دیگر جا به جا کنید، به صفحه ای لینک کنید، انیمیشن به آن اضافه کنید و موارد دیگر که در تصویر مشاهده می شود. هر یک از دایره های خاکستری رنگ، امکاناتی را برای شما فراهم می کنند. 

 

 

ذخیره، انتشار و پیش نمایش

برای مشاهده تغییرات و نمای کلی صفحه می توانید روی گزینه «ذخیره و انتشار» در بالای صفحه کلیک کنید تا تغییرات شما ثبت شوند و بعد گزینه «پیش نمایش» را انتخاب کنید. در منوی بالای صفحه، گزینه ای وجود دارد برای نمایش سایت در دستگاه های دیگر مانند تبلت و موبایل. با انتخاب هر دستگاه، سایت شما متناسب با اندازه صفحه آن دستگاه، نمایش داده می شود.